Power Day

Bezpłatne wykłady
mistrzów motywacji!

Wykłady


Maria Sadowska

Jak zaakceptować zmiany i nie stracić gruntu pod nogami?

Piotr Bucki

Masz 168 godzin. Jak świadomie wykorzystać ten czas?

Olga Kozierowska

Power speech - Jak oswoić Nosorożca?


JAK WYJŚĆ ZE STREFY KOMFORTU? JAK ZAAKCEPTOWAĆ ZMIANY I NIE STRACIĆ GRUNTU POD NOGAMI? JAK CZERPAĆ SIŁE Z NIEPEWNOŚCI I STRACHU PRZED PORAŻKĄ? CZY DLA KOBIETY SPEŁNIENIE JEST WOGÓLE MOZLIWE? MARIA SADOWSKA ZABIERZE WAS W PODRÓZ PO SWOIM ZYCIU.OPOWIE O TYM JAK TO JEST BYC KOBIETĄ SUKCESU, MATKA , ARTYSTKĄ I NIE ZWARIOWAĆ.
Masz 168 godzin w tygodniu. Co z nimi robisz? Czy wiesz jak spędzasz czas? A może masz tylko iluzję i wrażenie, że czas ucieka. Pora coś z tym zrobić. NIE uczyć się zarządzania czasem, ale uczyć się świadomego, uważnego, rozważnego korzystania z czasu. Z każdej chwili. Tak, by doprowadzić do sytuacji, gdy każda minuta będzie twoim świadomym wyborem. Nie nauczę Cię sztuczek, bo w nie nie wierzę. Wierzę w naukę i naukowe sposoby szlifowania rzeczywistości. Nie dowiesz się więc niczego o wielozadaniowości i wyskrobywaniu minut w ciągu dnia. Dowiesz się wiele o tym, co jest ważne dla ciebie. I jak na to znaleźć świadomie czas. Poznasz mechanizmy prokrastynacji, dowiesz się dlaczego sama motywacja to zdecydowanie za mało i dlaczego wizualizowanie sukcesu, to najgłupsza technika, którą propagują bieda-coachowie.
Refleksja nad siłą wewnętrznego głosu zaszczepionego kiedyś, gdzieś i odżywianego przez lata. O tym co robią nam lęki, jak je oswoić na poziomie emocjonalnym, somatycznym i poznawczym.

Wydarzenie BEZPŁATNE!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Maria Sadowska

Niepokorna i bezkompromisowa. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów.

Ma na koncie 11 płyt (w tym dwie wydane w Japonii). Przełomem w jej karierze okazał się album „Tribute to Komeda”(Złota Płyta), który wpisał się w historię polskiej muzyki. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Z Michelem Legrandem jako jedyna polska wokalistka wystąpiła na prestiżowym, jubileuszowym Festiwalu Jazz Jamboree. Współpracowała także m.in. z Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem oraz Urszulą Dudziak.

Maria ukończyła PWSFTViT na Wydziale Reżyserii i od lat z powodzeniem realizuje projekty filmowe. Jej pełnometrażowy debiut fabularny „Dzień Kobiet” miał premierę na 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Obraz był wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie, m.in. Grand Prix 22. Film Festival Cottbus.

Jest jedną z nielicznych reżyserek, które samodzielnie skomponowały muzykę do własnego filmu - płyta „Dzień Kobiet" zebrała pochlebne recenzje i pokazała, jak bardzo jest zaangażowana w sprawy kobiet. Cały projekt został doceniony m.in. prestiżową nagrodą „Okulary Równości".

W 2013 roku Maria przyjęła zaproszenie do udziału w największym telewizyjnym show muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie została powierzona jej rola jednego z czterech trenerów. Jako jedyna w historii polskiej edycji programu trzykrotnie doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa.

Po latach obfitych w sukcesy na gruncie zarówno muzycznym jak i filmowym wokalistka przypieczętowała swoją pozycję ostatnią długo wyczekiwaną, wydaną w kwietniu 2014 roku płytą „Jazz na ulicach". Tym razem pojawiła się z albumem, który z jednej strony jest syntezą wieloletnich odważnych muzycznych wariacji i sukcesów w obrębie gatunków, wokół których od lat oscyluje, a z drugiej dojrzałym powrotem do najlepszej jazzowej szkoły, w której Sadowska bez wątpienia była jedną z najpilniejszych uczennic. Album w szybkim tempie uzyskał status Złotej Płyty.

27 stycznia 2017 roku premierę miał jej najnowszy film „Sztuka Kochania”, który opowiada historię życia Michaliny Wisłockiej. Film zdobył mnóstwo pozytywnych recenzji i pobił wszelkie rekordy frekwencyjne, plasując się na pierwszym miejscu polskiego Box Office.

Obecnie Maria pracuje nad premierowym materiałem, którego zapowiedź usłyszymy niebawem.

Piotr Bucki

Szkoleniowiec, wykładowca, nauczyciel, dziennikarz, coach, manager facet, syn, brat, tłumacz, wujek. Nie jest ojcem ani mężem. Bywał aktorem, konferansjerem, modelem. W każdej z ról czuje się dobrze i każda go definiuje, ale zawsze gdy ktoś pyta go, czym zajmuje się zawodowo musi się długo zastanawiać, co odpowiedzieć. W metodologii Mereditha Belblina jest poszukiwaczem źródeł, ale sam lubi o sobie myśleć jak o współczesnej wersji greckiego Hermesa. Po prostu lubi wiedzę i lubi ją podkradać z wszystkich możliwych źródeł, a potem przekazywać dalej i/lub wykorzystywać w licznych projektach. Najbardziej lubi obszar działalności, którą nazywa „komunikacją”, we wszelkich jej inkarnacjach. Komunikacja werbalna, pozawerbalna, wizualna, w mediach społecznościowych, w zespołach, grupach, w społeczeństwach… Jego ulubione pytanie to: „Dlaczego?”.

Jestem freelancerem, Współtworzy projekt Travel World Passport i wspiera wiele innych przedsięwzięć związanych z biznesami on-line. Wykłada w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku PR i Marketing Partnerski i Prowadzenie e-biznesu, gdzie jest opiekunem merytorycznym. Prowadz też zajęcia w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych i na Uniwersytecie Gdańskim. Szkoli i wykłada w ramach różnych programów szkoleniowych, prowadzi autorskie wykłady i spotkania w tematyce szeroko rozumianej komunikacji. Konsultuje projekty i biznes plany. Tworzy strategie komunikacji i pomaga w poszukiwaniu wartości w każdym przedsięwzięciu. Przetłumaczył kilkanaście książek dla Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego i napisał kilkadziesiąt tekstów dla takich pism jak Maleman, Psychologia w szkole, Charaktery, Dolce Vita i Prestiż.

Olga Kozierowska

Bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką – uzyskała tytuł Master of Arts in International Business Administration, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej.
Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorskie audycje „Sukces pisany szminką" i „Stand Up Start Up” na antenie Radio Chilli ZET.
Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. W jej rady, sposoby na zmianę, budowanie poczucia własnej wartości i sięganie po złoto uwierzyło tysiące Polek, które uczestniczyły w jej wystąpieniach, słuchały programów radiowych i telewizyjnych oraz realizowały programy szkoleniowe. Autorka bestsellera „Mój przyjaciel kryzys” projektu „21 DNI Przebudzenie”
Laureatka wielu prestiżowych nagród: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat!
Prywatnie jest mamą trójki dzieci.